JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

HO.RE.CA a VENDING

Káva Venturato je exkluzívne určená pre barmanov a ostatných profesionálov. Protagonista Ho.Re.Ca počas mnohých rokov- káva Venturato- je v dnešnej dobe v sekcii Vending v skupine prémiových výrobkov.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

MALÚ, VEĽKÚ...ALEBO PRESNE NA MIERU

Naše kávy a ďalšie produkty značky Venturato sú výhradne určené pre barmanov a ďalšie odborné subjekty. Rozsah zmesí, ktoré ponúkame, sú výsledkom desiatok rokov spoločného úsilia s barmi, reštauráciami a hotelmi na vysokej úrovni. Je to navrhnuté s cieľom ponúknuť to najlepšie kvôli ziskom pre širokú škálu spotrebiteľov. Sieť Venturato zamestnáva obchodných zástupcov, ktorí vždy vedia, ako poskytnúť tú správnu radu pre špecifické potreby každého barmana.Značku Venturato môžete nájsť aj v sekcii Vending (prístroje s automatickou produkciou nápojov), s produktmi navrhnutými s cieľom ponúknuť najvyššiu kvalitu kávy, ak práve nemáte možnosť vychutnať si kávu v kaviarni.

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -