JAZYK ITA  /  DE  /  EN  /  FR  /  SK
 

ODTIENE ČIERNEJ

Venturato zodpovedá za výber najlepších ingrediencií, ktoré sú schopné potešiť Vás mixom nových chutí. Káva, smotana, kakao, mäta, ľad ... Chuť na niečo sladké nie je nikdy zlá vec. A hlavne u nás, kde kladieme dôraz na kvalitu.

 
  | | | | |  
 
Skip Navigation Links.

ODTIENE ČIERNEJ

Kreatívna káva.
Aj ten najúprimnejší milovník espressa občas zatúži po káve "na inú tému". Práve z tohto dôvodu spoločnosť Venturato vytvorila „odtiene čiernej“. Rafinované nápoje pripravené pre profesionálnych barmanov, ktorí vedia ponúknuť náročnému zákazníkovy radosť z objavovania najrôznejších spôsobov prípravy kávy."Shades of Black" je kolekcia nových receptov, ktoré sa zameriavajú na neustály vývoj spôsobov prípravy kávy. Niektoré nápoje sú ideálne pre konzumáciu počas dňa, niektoré nápoje pod dohľadom skúseného barmana na večerné zábavy alebo ako dezert po večeri. Vďaka tejto iniciatíve spoločnosť Venturato dúfa, že podporí úspech barmanov, ktorí nie len plnia potreby svojich zákazníkov, ale snažia sa im ponúknuť nové príležitosti pre potešenie a relaxáciu.

Pre tých, ktorí pri káve relaxujú alebo sa potrebujú sústrediť, pre tých, ktorým v krvi koluje "kofeín", pre tých, ktorí pijú len jednu šálku, ale musí byť vynikajúca. Pre tých, ktorí sú presvedčení, že káva im prospieva a ktorí trvajú na tom, aby pili len tú najlepšiu. Pre tých, ktorí si vždy mysleli, že bez kávy by bola chuť života nejaká prázdna. Pre tých, ktorí sa zbláznili pre kávu a nikdy by nepriznali, že je to z kapučína.

Caffe Venturato è su Facebook © KÁVA VENTURATO 2010 - La Coloniali srl
Všetky práva vyhradené - Adm - web - VAT IT03603230263 -